• Admin

Grupa Miejska

Zaktualizowano: 16 lut 2018

Grupa Miejska powstała z inicjatywy Marcina Kędzierskiego, a bezpośrednim impulsem do rozpoczęcia jej działalności był tekst autorstwa Małgorzaty Szymańskiej-Warda pt....Miasto"...
Panowie... nadejszla wielkopomna chwila!!! Trza obgadać istotne niuanse, mianowicie PICIE NA WYJAZDACH!!! Pijacy jest zły bo: pobili go,,zabrali mu szalik, zrobił siarę ,bo ukradł zakąskę, skroili mu flagę, padł po pierwszym nietrafionym ciosie, dyskutował z milicjantem o polityce, pyta się o wynik po meczu... stroje w jakich graja nasi, myli piosenki, nie dopinguje, śpi na ławkach/krzesełkach, szuka go cały autokar kiedy robi kupę, zajmuje dwa fotele  w autobusie, trzeba go podtrzymywać, zarzyga przedział / autokar, marudzi.


Grupa Miejska blog ...

Grupa Miejska - jest to inicjatywa twórcza która od kilkunastu lat zajmuje się komentowaniem miejskiej rzeczywistości. Pierwotnie celem tej akcji było dotarcie do szerokiego grona odbiorców, a konkretnie do zwykłego mieszkańca miejskiej aglomeracji w jego naturalnym środowisku za pomocą ulotek i plakatów zawierających autorski komentarz dotyczący życia w mieście.

41 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie